YEDAM SOSYAL HİZMET UZMANI SN. DİLARA ULUTAŞ ODAMIZI ZİYARET ETTİ!

YEDAM Sosyal Hizmet uzmanı Sn. Dilara ULUTAŞ Oda Başkanımız Ecz. Serkan ZOBU, Oda Genel Sekreterimiz Sn. Ahmet Fatih COŞAR’ı ziyaret ettiler.

Ziyaret kapsamında Türk Eczacılar Birliği Merkez Heyeti ve Yedam arasında yapılan işbirliği kapsamında  Yedam’ın faaliyet alanları üzerinde durulmuştur. Yeşilay Danışmanlık Merkezleri’nin tamamı bağımlılık alanında uzman psikologlardan oluşan ekibi, tütünün yanı sıra alkol, madde ve internet ile ilgili sorunlar yaşayan kişilere ücretsiz psikolojik ve sosyal destek sağlayarak, yeniden hayata kazandırılmaları için yardımcı olmaktadır Bu kapsamda Amasya Yeşilay Danışmanlık Merkezide ilde hizmet vermektedir. Bunlarla beraber Yedam afişlerinin eczanelerde asılması ve broşürlerimizin de dağıtılması görüşme kapsamında gerçekleşmiştir.

Yeşilay Danışmanlık Merkezleri (YEDAM) ile bağımlılara ve yakınlarına ücretsiz psikolojik ve sosyal hizmet desteği sağlayan Yeşilay, Amasya YEDAM’da hizmet vermeye başladı. Yeşilay Danışmanlık Merkezleri’nin tamamı bağımlılık alanında uzman psikologlardan oluşan ekibi, tütünün yanı sıra alkol, madde ve internet ile ilgili sorunlar yaşayan kişilere ücretsiz psikolojik ve sosyal destek sağlayarak, yeniden hayata kazandırılmaları için yardımcı oluyor. Aynı zamanda aile ve yakınlarına da destek vererek bozulan yaşam düzeninin onarılmasını ve ilişkilerin sağlıklı devam etmesini destekliyor. YEDAM’a 444 79 75 numaralı Yeşilay Danışmanlık Merkezi Danışma Hattı’ndan ulaşılarak destek alınabiliyor.

Anasayfa