Yönetim Kurulu


BAŞKAN
ECZ. SERKAN ZOBU

1988 yılında Amasyada doğdum.İlkokulu Mehmet Varinli İlköğretim Okulunda, Orta Okulu Yeşilırmak İlköğretim Okulunda okuduktan sonra 2006 da Amasya Anadolu Lisesinden mezun oldum.2011 yılında İnönü Üniversitesi Eczacılık Fakültesini bitirdikten sonra yaklaşık 2 yıl Amasya İl Sağlık Müdürlüğünde eczacılık yaptım.Daha sonra 2015 te Amasya merkez Başak Eczanesini açtım ve halen görevimi sürdürmekteyim.
GENEL SEKRETER
ECZ. AHMET FATİH COŞAR

01/01/1967 tarihinde Amasya'da doğdum.Yeşilırmak İlkokulunda, Atatürk Lisesi orta kısmında,Amasya Lisesinde okuduktan sonra Gazi Üniversitesi Eczacılık Fakültesinden mezun oldum.1994 yılında Fatih Eczanesi adı altında serbeste eczacı olarak başladığım meslek hayatımı devam ettirmekteyim.
SAYMAN
ECZ.SERKAN ŞENEL

1985 Yılında Amasya da doğdum.2007 yılında İstanbul Üniversitesi Eczacılık fakültesinden mezun oldum.Kısa bir süre Kamu Eczacılığı yaptıktan sonra istifa ederek kendi eczanemi açtım.Halen ilimizde Şenel Eczanesi'nin başında eczacılık hizmeti vermekteyim.
ÜYE
ECZ.SAFFET ÖZGÜR ÖZÇİDEM

ÜYE
EC.HİLAL ALTEKİN

1991 yılı Amasya Doğumluyum. Atatürk Üniversitesi Eczacılık Fakültesi'nden 2014 yılında mezun oldum. 2015 yılından beri Amasya merkezde Eczane Hilal Altekin 'in mesul müdürü ve sahibiyim.