Yönetim Kurulu


BAŞKAN
ECZ. SERKAN ZOBU

1988 yılında Amasyada doğdum.İlkokulu Mehmet Varinli İlköğretim Okulunda, Orta Okulu Yeşilırmak İlköğretim Okulunda okuduktan sonra 2006 da Amasya Anadolu Lisesinden mezun oldum.2011 yılında İnönü Üniversitesi Eczacılık Fakültesini bitirdikten sonra yaklaşık 2 yıl Amasya İl Sağlık Müdürlüğünde eczacılık yaptım.Daha sonra 2015 te Amasya merkez Başak Eczanesini açtım ve halen görevimi sürdürmekteyim.
GENEL SEKRETER
ECZ. MEHMET KOÇBAŞ

1967 yılında Ankara'da doğdum. 1989 Yılında Hacettepe eczacılık fakültesinden mezun oldum. 1989 Yılında Amasya'da eczacılık mesleğime başladım. 47. Bölge Amasya eczacı odası kurucu yönetim kurulu üyesiyim ve halen genel sekreterlik görevime devam etmekteyim.
SAYMAN
ECZ.SERKAN ŞENEL

1985 Yılında Amasya da doğdum.2007 yılında İstanbul Üniversitesi Eczacılık fakültesinden mezun oldum.Kısa bir süre Kamu Eczacılığı yaptıktan sonra istifa ederek kendi eczanemi açtım.Halen ilimizde Şenel Eczanesi'nin başında eczacılık hizmeti vermekteyim.
ÜYE
ECZ.AHMET FATİH COŞAR

1967 yılında Amasya da doğdum.Ankara Gazi Üniversitesi Eczacılık Fakültesinden mezun oldum.1994 yılında Amasya ili merkezde eczacılık mesleğime başladım ve halen Fatih eczanesi sahibive mesul müdürü olarak mesleğime devam etmekteyim.
ÜYE
ECZ.SAFFET ÖZGÜR ÖZÇİDEM