ECZACI KART E-DÖNÜŞÜM(e-fatura,e-arşiv fatura,e-defter) hakkındaki toplantı 21 Ocak 2020 Salı Günü saat 15:00 da Odamız Sanovel Toplantı salonunda yapılacaktır. Tüm eczacılarımızı bekliyoruz.
Eczacı Girişi
Oda Başkanı
![](https://www.amasyaeo.org.tr/wp-content/uploads/2023/01/cu5u25vc_231181e31716767fb924.jpg)
![](https://www.amasyaeo.org.tr/wp-content/uploads/2023/01/randevu.png)
ECZACI KART E-DÖNÜŞÜM(e-fatura,e-arşiv fatura,e-defter) hakkındaki toplantı 21 Ocak 2020 Salı Günü saat 15:00 da Odamız Sanovel Toplantı salonunda yapılacaktır. Tüm eczacılarımızı bekliyoruz.